تبلیغات
شاعرانه هایم - کد هایلایت کردن متن برای جلوگیری از کپی برداری بدون اجازه از مطالب وبلاگ
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

شاعرانه هایم
 

به وبلاگ من خوش آمدید
 
همون طور که قبلا گفته بودم دوتا کد برای اینکه کپی برداری بدون اجازه از مطالب وبلاگ کمتر بشه وجود داره و با استفاده از این دو کد میتونید کپی برداری غیر قانونی از مطالب وبلاگ رو به حداقل برسونید . کد اول که همون کد منع راست کلیک در وبلاگ بود ، که قبلا براتون گذاشتم و کد دوم هم کدی هست که کارش هایلایت کردن مطالب وبلاگه . با استفاده از این کد افراد سودجو دیگه نمیتونند براحتی مطالب وبلاگ رو select كرده و تو وبلاگشون past كنند . منظور از select كردن ، انتخاب متن پست وبلاگ شما با استفاده از نشانگر ماوس هست . كد رو میتونید از زیر بردارید .

توجه : دوستان ، نیاز به هیچگونه دستكاری توی كد نیست و من هم هیچ لینك اضافه ای توی كد نزاشتم و شما براحتی و بدون نگرانی میتونید كد رو كپی كنید و تو وبلاگتون قرار بدید و وبلاگتون رو تا حدی در برابر تعدادی دزد ، ایمن نگه دارید .

عزیزان این پست بی ربط به پست قبل نیست . درواقع چند روز پیش یكی از دوستان از من اجازه خواسته بود تا بتونه قالب سپید رو به میهن بلاگ ترجمه كنه و من هم با صراحت تمام بهش گفتم كه خودم الان دارم همین كار رو میكنم و نیازی نیست شما با این كار ، قالب رو خراب كنید . آخه میدونید دوستان ، این عزیزی كه در موردش حرف میزنم اصلا چیزی از طراحی قالب وبلاگ سرش نمیشه و با كپی برداری از اینجا و اونجا سعی داره تعدادی بازدیدكننده برای خودش جمع كنه . اما با اینكه من بهش اجازه ترجمه قالب رو ندادم ، گوش نكرد و به این كار دست زد . قالب سپید برای میهن بلاگی های عزیز در حال آماده شدنه و به محض حاضر شدن اون رو میزارم تا بردارید . در ضمن به سوالات تمامی شما دوستان تو پست بعدی جواب میدم .

طبقه بندی: کدهای جاوا، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ